Prekolica per traktor

Shitet nga: Jetishi 01 Mar 15:09 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

850 EUR

Komuna: Drenas
Makina : Të tjera
Shitet Prekolica per traktor me qmimi shume te volitshem, eshte ne gjendje te mire dhe pRODHIM I TREPQES.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim