Pres class 410

Shitet nga: naseri 08 Mar 12:43 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Drenas
Makina : Të tjera
presa esht e mir dhe e gatshme per pun esht shum e rujtne
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim