Rafta per Lokale

Shitet nga: Driton 18 Qer 21:38 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

30 EUR

Komuna: Drenas
Makina : Të tjera
Shes Rafte Per Lokale
Pasi Kam Mbyll Nje Lokal Bujqesor Shes dhe Mallin Bujqesor Si nfoto
Mallin Tjeter Mund Ta Shifni Live
Mund Te Bejm Ndrrim Me ndonje Vetur me Mallin Qe e Kam
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim