Rimorkio dhe pllugj

Shitet nga: Bardh 30 Mar 20:01 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 130 EUR

Komuna: Drenas
Makina : Të tjera
Rimorkio e trepqes(kiper) dhe pllugj te leskovcit
Qmimi vlen per te dyjat dhe diskutohet..
Tel. mundeni edhe ne Viber..
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim