Rimorkio e goldonit

Shitet nga: zeqir 16 Pri 21:08 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

200 EUR   650 EUR

Komuna: Drenas
Makina : Të tjera
shes rimorkion e goldonit është me frenim te vet dhe me federra.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim