Rimorkio per Transport te Kafshve

Shitet nga: Blerim 10 Mar 23:36 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Drenas
Makina : Të tjera
Shes rimorkion per Transport te Kafshve rimorkio eshte ne gjendje shum te mir rimorkio eshte prodhim Zvicrran dhe frenon me te gjitha rrotat doganen e ka te paguar.qmimi shum i volitshum ju mirpresum..
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim