Rimorkjo per transportin sillazh

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: N.T.P BENI 27 Shk 13:22 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Drenas
Makina : Të tjera
shes rimorkjon ne gjendje te mir per berjen e barit sillazh si dhe per transport sillazhij ne gjendje te mir e gaqme per pun te gjtitha funksionet i kryejn me ulje te ardhura jan nga holanda per gjdo info kontaktoni ne nr tel

Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim