Serr 1ari

Shitet nga: Shes serr 11 Mar 15:24 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Drenas
Makina : Të tjera
Shes serren prej hapsires nje ari(1ari) eshte shume stabile dhe e qindrushme ndaj kushtev atmosferike.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim