Sever

Shitet nga: Arianit 24 Shk 14:09 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Drenas
Makina : Të tjera
dezhalic dhe motor sever
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim