Shes rrota

Shitet nga: arif 09 Krr 22:20 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

120 EUR

Komuna: Drenas
Makina : Të tjera
Shes 4 rrota per Kerr traktorit ose per ram 30 ero copa. Jon 2 .15 dhe 2.16 ,
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim