Shitet Serra

Shitet nga: mehmet 31 Tet 21:35 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

600 EUR

Komuna: Drenas
Makina : Të tjera
Shitet serra 1 ari e pershtatshme per prodhim per nevoja familiare.Serra eshte sistem kapriat me folie te dyfisht dhe me hapje ne menyre automatike.QMIMI I VOLITSHEM.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim