Bejm rregullimin e frenimit te URSSUS-it c360 c355

Shitet nga: xxxxxxxxxxxxxx 24 Shk 21:01 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

350 EUR

Komuna: Drenas
Makina : Traktorë
Bejm rregullimin e frenimit mekanik sikur modeli i rakovices 60-65
Sistemi i uljes hiqet tersisht dhe kthhet mekanik
Frenimi i sigurt
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim