Bejm servisin e te gjithve traktoreve te mdhej 4×4

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: Besart 14 Shk 15:10 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Drenas
Makina : Traktorë
Bejm servisijmij traktoreve poashtu i gjejm edhe te gjitha gabimet qe kenij me elektronik ju me traktorin e juaj n e te sij psh:ford newholland:newholland::johen deere: per mashum info kontaktonij tek ne ne nr te tel:044 681 679: mos prisnij rregullonij traktorinn e juaj Faleminderit per mirkuptim ju mirpresim jenij te mirse ardhurSI DHE MUNDEMIJ TE JU SIGUROJM PJESET P
ER TE GJITH TRAKTORET E JUAJ
TE IMPORTUARA NGA SHTETET EVROPIANE
SI DHE GJITHA MARKAT
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim