Rami dhe pllugj, qmimi per te dyjat

Shitet nga: Bardh 12 Pri 08:50 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

650 EUR

Komuna: Drenas
Makina : Traktorë
Prodhuesi: IMT
Modeli: 539
Rami dhe pllugj te leskovcit..
Bejm ndrrim, vetur,lope e gjesende tjera..
Qmimi diskutohet pak..
Tel.mundeni edhe Viber..flm
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim