Rami dhe pllugjt.. qmimi vlen per te dyjat

Shitet nga: Bardh 14 Pri 22:37 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

640 EUR

Komuna: Drenas
Makina : Traktorë
Prodhuesi: IMT
Modeli: 539
Rami dhe pllugjt e leskovcit.. qmimi diskutohet.
Bejm ndrrim..veture lope dhe gjesende tjera.
Tel. mundeni edhe Viber..nese nuk pergjigjem dergoni sms.. flm .
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim