Rami dhe pllugjt..qmimi per te dyjat

Shitet nga: Bardh 20 Pri 16:16 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

640 EUR

Komuna: Drenas
Makina : Traktorë
Prodhuesi: IMT
Modeli: 539
Rami dhe pllugjt e leskovcit..
Bejm edhe ndrrime..qmimi diskutohet pak.
Tel.mundeni edhe Viber..flm
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim