IMT 558

Shitet nga: Musli 06 Qer 12:08 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Drenas
Makina : Traktorë
Prodhuesi: IMT
Modeli: 558
Shitet IMT 558 ne gjendje te rregullt me 4 gomat e reja si dhe i gaqshem per pun trakori shitet me kos,pllugj 755 te beogradit si dhe me vllaqa 4 krish te gjitha jan ne gjendje te rregullt si dhe te gaqshme per pun.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim