Kultivator 509

Shitet nga: anton 06 Pri 10:40 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 400 EUR

Komuna: Drenas
Makina : Traktorë
Kultivator 509 viti i prodhimit 2014 shum shum pak i perdorur qmimi 1400 vjen e dhe diqka ma lir pres blers serjoz
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim