Rakovica 65

Shitet nga: Defrim 03 Pri 20:04 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Drenas
Makina : Traktorë
Traktori Rakovica 65 posedon te gjitha dokumentat traktori esht i ruajtur , ne gjendje shum te mir po thuaj se dhe shum pak i perdorur posedon te gjitha pjeset origjigjinale nga fabrika pres blers serioz na kontaktoni ne numrin 045-231-321
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim