Shes lakra me shumicë dhe pakicë

Shitet nga: Shaip 08 Nën 19:36 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

44 900 051 EUR

Komuna: Drenas
Makina : Traktorë
Shes lakra me shumicë dhe pakicë, lloji bravë.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim