Shitet komplet

Shitet nga: Morina 02 Nën 18:22 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Drenas
Makina : Traktorë
Shes traktor 39 ne gjendje perfekte ,prokolic te trepqes, pllugj dhe vllaqa te gjitha jan ne gjendje te rregullt per me shum mundin me ardh mej shiqu
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim