Shitet traktor terped

Shitet nga: Zeqir 18 Tet 10:27 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

3 800 EUR

Komuna: Drenas
Makina : Traktorë
Traktroi eshte ne gjendje te mire,eshte i reparuar nje vit me par instalimin,ngjyren dhe tersi dhe ka fuqi te mjaftushme per pun bujqesore.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim