TRAKTOR FIAT

Shitet nga: Lavdim 28 Shk 02:50 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Drenas
Makina : Traktorë
Shitet ose ndrrohet me ndonje traktor me te vogel traktori esht 4 klipa esht qdo gje ne rregull.Mundesi ndrrime dhe me vetur pa dogan, lope, viqa etj. QMIMI SHUME I VOLITSHEM.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim