TRAKTOR IMT 533 ME PLLUGJI TLISKOVCIT 2100 EURO ..

Shitet nga: Traktor 08 Mar 17:26 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

2 100 EUR

Komuna: Drenas
Makina : Traktorë
SHES URGJENT TRAKTORIN NE GJENDJE TE RREGULLT PUNON MIRE DHE KA FUQI DHEZ N'QELS QMIMI ESHTE I DISKUTUESHEM 044-121341
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim