TRAKTORI ME PRES

Shitet nga: Agim 11 Pri 19:07 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Drenas
Makina : Traktorë
Shitet traktori ne gjendje te rregullt si dhe bejm ndrrim me traktor me te madh
Ndera presa e prodhimit slloven PELISTROI edhe kjo ne gjendje shum te mir dhe shitet ose bejm ndrrim me lop
Presa eshte e riparuar tersisht.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim