Traktor 33 me rimorkio dhe pllugj

Shitet nga: Selatin 06 Tet 15:44 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

3 000 EUR

Komuna: Drenas
Makina : Traktorë
Shitet traktori 533 ne gjendje te mir dhez gjys qelsi ka rimorkio dhe pllug qmimi i diskutushem
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim