Traktor 579, frez, pllugj,pllug per largimin e b..

Shitet nga: nazmi shala 29 Mar 18:37 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Drenas
Makina : Traktorë
shes traktorin IMT 579 ne gjendje shum te mir teknike me te gjitha paisjet poashtu shes edhe pllugjt e tij frezen dhe pllugin per heqjen e bores etj
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim