Traktor IMT 539 viti prodhimit 1992

Shitet nga: Lavdim 08 Shk 10:40 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

2 550 EUR

Komuna: Drenas
Makina : Traktorë
Shest traktorin fergusan IMT 539 viti prodhimit 1992 bej dhe ndrrim me ndonje lope viq etj..
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim