Traktor IMT579, frez, pllugj,

Shitet nga: nazmi shala 29 Mar 19:13 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Drenas
Makina : Traktorë
shes traktorin IMT 579 ne gjendje shum te mir teknike ,traktori posedon 2 par pllugj frezen poashtu edhe pllugin per largimin e bores me baz dhe komanda
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim