Traktor Universal 445

Shitet nga: xxxxxxxxxxxx 043 852620 31 Mar 17:43 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

2 700 EUR

Komuna: Drenas
Makina : Traktorë
SHes Traktor Universal 445 në gjendje te rregullt . Traktori me dokumente ne rregull.Ndërrim i mundshëm me Lopë dhe me traktor Ferkusan 39.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim