Traktor Zetor 7011

Shitet nga: Musaj 15 Mar 13:26 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

4 500 EUR

Komuna: Drenas
Makina : Traktorë
Shes Traktorin Zetor është ne gjendje te mirë,timonin Hidraulik,Kabinen me nxemje,shajmën me dy rrotullime (shpejtësi),te shpejta dhe te ngadalshme..
Mirpres blerës serjoz,qmimi pak i diskutushëm!
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim