Traktor

Shitet nga: arsim 03 Jan 20:16 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 200 EUR

Komuna: Drenas
Makina : Traktorë
traktori esht ne gjendje te mir te punes eshe i ardhur nag italija eshte prodhim kinez eshte shum i mir ne gjendje te mir te punes ka fuqi te mir per pun mundet mu provu se si punon eshte per marakli dhe kryen shum funksjone per kontakt mundeni mem kontaktu
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim