kos me pijatore per traktor te mdhenj

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: n.t.p beni 14 Shk 15:12 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Drenas
Makina : Traktorë
shes kosen JF kompani holandeze esht me 4 pijatore por ij ka ehde kto flutrat per me qkep esht ij modelij t te rij zgjerohet dhe ngushtohet me klip anash gjith sistemijn e ka me ulje perdoret vetem per traktor te mdhenj esht nje nder kosat me perfekte sij egzistojn per gjdo info na kontakto
mallij esht importuar nga holanda

flm per mirkuptim
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim