Kamioneta kuzhine

Shitet nga: Mehdi Hajrizi 22 Gsh 11:11 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

4 600 EUR

Komuna: Drenas
Shitet kamioneta kuzhine.Ne gjendje te rregullt.E doganuar dhe e regjistruar RKS.Bej ndrrim dhe me veture
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim