Kasetafon i automjetit dvd

Shitet nga: fatmir 20 Shk 15:51 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

90 EUR

Komuna: Drenas
shes kasatafonin audiola dhe dvd per automjete esht i ardhun nga italija qmimi esht pak i negociushim 044 452 949
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim