Pjes per Skip MF

Shitet nga: sherif 10 Jan 17:41 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Drenas
shes te gjitha pjeset e skpit MF .i ka te gjitha pjesett perveq motorit qe nuk e ka ndersa te gjitha pjet tjera jane dhe te gjitha jane ne gjendje shum te mire . per me shum informata kontaktni ne nr tel.044674322.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim