Shes pjes te matorrit per mercdes 250

Shitet nga: Shala 15 Shk 22:09 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Drenas
Shes. Koken e matorrit. Bllokun. Klipat. Radilicen.Boshpumpen. Si dhe pjes te tjera. Shum pak te perdorura. Pres blers serjoz. Nr. 044 170 871. 043 835 083
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim