Tregera per Mersedec

Shitet nga: Fisnik Gashi 12 Mar 20:40 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

30 EUR

Komuna: Drenas
Shes tregera per merdeses jan ne gjendje shume te mir dhe jan te pershtatshme.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim