Biciklet

Shitet nga: Besnik 05 Dhj 18:41 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

90 EUR

Komuna: Drenas
shes biciklen e po sa ardhur nga gjermania , bicikla ka 7 shpejtesi , dhe ka pumpen fabriqki te veten, eshte shum e shtrenguar dhe e mir.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim