Shes Motoqiklet Cros

Shitet nga: Fatmir 16 Nën 23:43 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

120 EUR

Komuna: Drenas
Shes motoqikleten cros per femij ne gjendje te rregullt dhe punon shum mir.
Motori punon me benzim dhe ka shpenzime shum shum te vogla.

Qmimi 120€ mirpo bej ndrrim edhe iphone 4
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim