Chopper 107cc -12

Shitet nga: arber 06 Mar 13:29 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

480 EUR

Komuna: Drenas
Motoçikleta : Të tjera
Shes motorin mini choperr 107cc me 4shpejtsi, motorrin e ka ne gjendje te rregullt, punon shum mir nuk ka kurgjo defekt. osht shum i mir dhe i shpejt.. bejm ndrrim me ndoni 125cc naj telefon apo laptop..
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim