Malaguti me 4 shpejtesi -04

Shitet nga: Heta 13 Pri 20:29 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

300 EUR

Komuna: Drenas
Motoçikleta : Të tjera
Shes motorin Malaguti ne gjendje te rregullt me 4 shpejtesi dhe ftofjen e ka me uj
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim