4 rrota -06

Shitet nga: Avni 01 Maj 19:05 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

850 EUR

Komuna: Drenas
Pajisje : Goma dhe Bandazhet
Motorri a ne gjendje te mir asht me kardan 200 cc. Edhe ne viber. +37744242943 4 shpejsi+rikferc. Dogan nuk ka
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim