GOMA KAMIONI 10/R22.5 TE REJA

Shitet nga: alban 08 Shk 10:32 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

125 EUR

Komuna: Drenas
Pajisje : Goma dhe Bandazhet
goma te reja 10/R22.5 qmimi 125 per cop

tel ipko 049289188
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim