Goma prokolic traktori

Shitet nga: alban 08 Shk 10:19 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

75 EUR

Komuna: Drenas
Pajisje : Goma dhe Bandazhet
goma per prokolic traktori 8.25.20


ipko tel 049289188
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim