Aprilia 125cc

Shitet nga: mirsad 17 Dhj 16:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

170 EUR

Komuna: Drenas
Pajisje : Pjesë rezerve
shitet komplet cilindri me karburator dhe klip original te ri . posaardhur ..
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim