Pjes per Aprilia RS 125cc dhe AF1

Shitet nga: mirsad 16 Pri 20:32 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

25 EUR

Komuna: Drenas
Pajisje : Pjesë rezerve
shes pjes per aprilia 125cc .... pjesa qe ju duhet ju lutem permes telit ose e-mailes.

Cilinder i ri per rotax 123. komplet me klip te ri extra i gjer . posa ardhur nga jasht.

ipko 049/140-396
vala 044/464-995
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim