Auto Limari

Shitet nga: Auto Limari 07 Mar 13:07 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Drenas
Kryem keto pun:

Bejm rinovimin e kamjonetav si dhe ngjyrosjen e tyre

Ngjyrsjen e kamjonve dhe renovimin ne shasi

Ngjrosjen e traktorve,Prokolicav:Per punen qe kryem japim garancion
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim