Auto servis & pjes MERGIMI. Komoran

Shitet nga: Safet 16 Krr 17:50 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Drenas
Te ne mund te gjeni pjes te ndryshme per gjipa si dhe servisimin e tyre Gjendemi kilometrin e par Komoran Pej perball Al petrol Nr kontakt 044194854 049194854. Viber 044747469
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim