Seat Ibiza -02

Shitet nga: Gezimi 24 Shk 17:06 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

2 750 EUR

Komuna: Drenas
Seat Ibiza i ardhur nga Italia ipadoganuar viti i prodhimit 2002-2003 Dizel 1.9 TDI me 2 te Kuqe Klimatronik tip Tronik sport
Fellne ,5 dyer,
Ne gjendje shume te mir dhe interierin e Rujtur
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim